Pondělí

20. května 2024

Nyní

10°

Zítra

12°

Svátek má

VIDEA: Výhody konstrukcí dřevostaveb, jejich ekologická stránka a udržitelnost

5. 4. 2022

page.Name
Dřevostavby. To je téma, které zcela jistě bude v blízké budoucnosti hýbat i českou společností. Je to cesta k rychlému, ekologickému bydlení vytvořenému s obnovitelné a nejdostupnější suroviny pro pro tento účel, jakou dřevo bezpochyby je.

Na to, jaké jsou výhody konstrukcí dřevostaveb a jaká je jejich ekologická stránka i udržitelnost, odpovídají další dvě videa, která připravila Asociace dodavatelů montovaných domů spolupracující s řadou firem zaměřujících se právě na dřevostavby. Za více než dvacet let své existence se stala jejich velkým popularizátorem.

Dřevostavby budou rovněž součástí blížícího se Stavebního veletrhu v Brně, který se uskuteční od čtvrtka 21. do soboty 23. dubna na tamním výstavišti. Pokud tedy máte pozemek a naprosto jasno, že vaším novým domovem bude dřevostavba, zbývá vám ještě poslední, ale klíčový krok, a to vybrat partnera.

Ten vás provede celým procesem realizace až po dokončení vaší dřevostavby, která bude odpovídat vašim potřebám a možnostem. Pravého dodavatele dřevostavby vám pomohou vybrat právě na brněnském veletrhu.

Hynek Šnajdar
redakce@prirodatv.cz
Foto: ADMD