Pondělí

20. května 2024

Nyní

11°

Zítra

12°

Svátek má

Blíží se on-line seminář Wood Camp na téma Ekologie a dřevostavba

13. 5. 2022

page.Name
Téma ekologie krok za krokem, od sazenice stromu, až po koncovou dřevostavbu. To je smyslem on-line semináře Ekologie a dřevostavba, který se uskuteční v úterý 31. května od 15 hodin, a přednášet bude Zdeněk Nestrojil. Mluvit bude o ekologických požadavcích na vstupní výrobní suroviny, ekologii ve výrobě či produktů.

Kromě toho představí nezávislé a důvěryhodné platformy nastavující náročné standardy pro produkty a služby šetrné k životnímu prostředí. Hovořit se bude také o orientačním bodu při nákupu materiálu, uhlíkové stopě, recyklaci a dalších ekologických požadavcích na současnou dřevostavbu. REGISTROVAT SE MŮŽETE ZDE  Záznam z předchozího webináře, který se věnoval hlídání vlhkosti v dřevostavbách a sanacích staveb, lze zhlédnout na
YouTube kanálech Asociace dodavatelů montovaných staveb , kde jsou k dispozici i záznamy ze všech předchozích proběhlých webinářů. „Stavební inženýři mají navíc možnost účasti na seminářích získat body do celoživotního vzdělávání u ČKAIT,“ upozornili zástupci ADMS. Více informací zde .

Hynek Šnajdar
redakce@prirodatv.cz

Ilustrační foto: Facebook ADMS