Pátek

19. července 2024

Nyní

17°

Zítra

17°

Svátek má

Blíží se FOR WOOD 2022, 14. veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů

18. 2. 2022

page.Name
V PVA EXPO, tedy na výstavišti v pražských Letňanech, už brzy vypukne událost prvořadého významu. Od čtvrtka 3. do soboty 5. března se zde totiž uskuteční akce FOR WOOD 2022, již 14. veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů. Podle organizátorů ze společnosti ABF bude veletrh zastoupen prestižními firmami z oboru, podpořen širokou mediální kampaní, záštitami a odbornými partnery.

„Veletrh FOR WOOD je zaměřený na využití dřeva ve stavebnictví a reaguje na rostoucí poptávku veřejnosti po stavění ze dřeva. Představí technologické inovace a moderní materiály umožňující navrhovat náročné konstrukce a konstrukční prvky dřevěných staveb. Dává obrovské možnosti investorům, kteří se chtějí osobně setkat se zastoupením jednotlivých firem a dozvědět se tak obsáhlé a důležité informace o konkrétních produktech a technických novinkách. Osobní setkání je důležitým aspektem v budoucím rozhodování,“ nastínili smysl akce organizátoři.

Své uplatnění zde najde každá firma, která se věnuje dřevěným stavbám, konstrukcím a materiálům, základům a opláštění pro dřevostavby, strojům, nástrojům a nářadí pro výrobu a montáž dřevěných konstrukcí a výrobků. Pokud hledáte místo na setkání s vašimi obchodními partnery, architekty a zákazníky, tak právě veletrh FOR WOOD je pro to jedinečnou příležitostí.

„Jak správně navrhnout funkční dřevěnou budovu, jak vybrat ten nejlepší materiál z dostupné škály na trhu a jaké technologie lze pro zhotovení dřevostaveb použít? Jaké jsou výhody či nevýhody dřevostaveb a jakého dodavatele zvolit pro stavbu vysněného domu? Na tyto a další otázky týkající se stavby dřevěných budov nabízí veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů FOR WOOD,“ uvedli pořadatelé z ABF.

Veletrh FOR WOOD nabídne to nejlepší z trendů dřevěných staveb a proběhne společně s 9. ročníkem veletrhu FOR PASIV, který je zaměřen na nízkoenergetické, pasivní a nulové stavby, s veletrhem FOR THERM, kde najdou uplatnění firmy z oboru krbů, kamen a kotlů jako veletrhy pořádanými společnostmi Střechy Praha.

Hynek Šnajdar
redakce@prirdatv.cz
Foto: archiv NA DŘEVO