Pondělí

15. července 2024

Nyní

26°

Zítra

25°

Svátek má

Startuje zbrusu nový portál Prirodatv.cz, přináší informace z celé republiky

4. 2. 2022

page.Name
Právě jsme spustili nový portál www.prirodatv.cz. Web s celorepublikovým dosahem má velké ambice a povede vás atraktivní formou blíže k přírodě. Prostřednictvím článků, reportáží, rozhovorů i zajímavých tiskových zpráv, fotografií a videí chceme veřejnosti přibližovat nejen současnou praxi, ale také ožehavé problémy v daném čase.

Ambicí webu prirodatv.cz je dostat blíže k veřejnosti laické i odborné problematiku zemědělství, lesnictví, rybářství, myslivosti, chovu zvířat, životního prostředí, vinařství, rozvoje venkova, péče o krajinu, životního prostředí, národních parků, chráněných krajinných oblastí, dotací, udržitelnosti nebo také zpracování dřeva či dřevostaveb včetně témat vzdělávání a různé příběhy související s ochranou přírody.

Našim cílem je také propojit nové vědecké poznatky s praxí na všech zmíněných úrovních. Mělo by jít o efektivní web, který bude rovněž vyvářet poradenský portál pro vlastníky půdy, lesů, rybníků a bude fungovat rovněž jako nástroj pro státní správu. Důležitým aspektem je propojení laické s odbornou veřejností, aby i vědecké články byly srozumitelné pro obyčejného člověka.

Hynek Šnajdar
redakce@prirodatv.cz