Čtvrtek

7. prosince 2023

Nyní

Zítra

-2°

Svátek má

Veletrh FOR ARCH mimo jiné představí trendy v oblasti dřevostaveb

14. 9. 2022

page.Name
Na výstavišti PVA EXPO v Praze – Letňanech se od 20. do 24. září uskuteční letošní veletrh FOR ARCH. Určen je pro architekty, projektanty, stavební odborníky a také zároveň pro laickou veřejnost, které dodá prostřednictvím bezplatných poradenských center důležité tipy, jak ušetřit na drahých energiích.

I v letošním roce se bude veletrh konat v souběhu s veletrhem nábytku, interiérů a bytového designu FOR INTERIOR. Otevírací doba bude v úterý až pátek od 10 do 18 hodin, v sobotu od 10 do 17 hodin. Součástí veletrhu budou bezplatná poradenská centra. Jedno z nich, zaměřené na dřevostavby, otevře Asociace dodavatelů montovaných domů.

A jaké jsou hlavní trendy v oblasti dřevostaveb? V Čechách jsou oblíbené tři hlavní druhy. Přichází však i velká novinka, která umožňuje stavět daleko náročnější stavby než dosud. Více bude návštěvníkům již brzy prozrazeno na veletrhu FOR ARCH. Jeho hlavními tématy budou úsporné domy od A do Z. 

Dále c esta k dokonalé dřevostavbě, v ytápění zemním plynem a jeho záměna za alternativní plynná paliva, s oběstačnost, nezávislost na plynu, účinnost a ekologie, zabezpečení bytů a domů, d ostupnost dřeva i pelet as tínicí technika v architektuře.

Hynek Šnajdar
redakce@prirodatv.cz
Foto: Za Arch