Pondělí

20. května 2024

Nyní

17°

Zítra

17°

Svátek má

Hlasováním lze podpořit Zvyšování rozmanitosti v lesích Centrálního Krušnohoří

8. 10. 2023

page.Name
Spolek Pro Silva Bohemica, jehož cílem je hledání a snaha o největší možné využití přírodních procesů v lese pro dosažení hospodářských cílů nebo užitků očekávaných vlastníkem a vyžadovaných společností, vyzval k hlasování pro projekt jeho člena Karla Picury v soutěži inspirativních adaptačních projektů Adapterra Awards.

Projekt s názvem Zvyšování rozmanitosti v lesích Centrálního Krušnohoří je v této chvíli na třetím místě v počtu získaných hlasů a má ještě šanci zvítězit. Hlasovat lze do 15. října na: https://www.adapterraawards.cz/cs/Zvysovani-rozmanitosti-v-krusnohorskych-lesich. Záznam z on-line semináře Ekologické lesnictví z 3. října a informace z následné exkurze na  Samechově jsou včetně souvisejících dokumentů zveřejněny na hlavní stránce webu: https://prosilvabohemica.cz/ekologicke-lesnictvi-predstaveni-koncepce-s-exkurzi-na -donh-samechov-2/

Spolek uv ítá komentáře, případně návrhy na doplnění dalších poznatků z diskuze v lese, které je možné poslat na: tajemnik@prosilvabohemica.cz nebo do vlákna v diskusním fóru na webu https://prosilvabohemica.cz/topic/ekologicke-lesnictvi- jako -samostatny-koncept-nebo-soucast-prirode-blizkeho-hospodareni/ s tím, že je nutné přihlášení.

(hyš-tz)
redakce@prirodatv.cz
Ilustrační foto