Úterý

16. července 2024

Nyní

26°

Zítra

22°

Svátek má

Fotografická soutěž Jak vidím Jeseníky vstupuje do jubilejního 10. ročníku

23. 8. 2023

page.Name
Agentura ochrany přírody a krajiny ČR, regionální pracoviště Olomoucko - Správa Chráněné krajinné oblasti Jeseníky ve spolupráci s partnery vyhlašuje 10. ročník fotografické soutěže Jak vidím Jeseníky.

Do všech kategorií jsou přijímány fotografie především v elektronické podobě. Tištěné snímky budou skenovány. Barevné i černobílé digitální snímky lze zasílat nejlépe ve velikosti 3508 krát 2480 pixelů, minimální velikost kratší strany je 1600 pix (nevztahuje se na kategorii JUNIOR), formát nekomprimovaný JPG, maximální velikost zaslaného snímku je  8 MB, při odesílání je možné využít například uschovnu.cz

Digitální snímky jsou přijímány se jménem autora a názvem snímku. Každý tištěný snímek je z rubové strany označený jménem autora, adresou a názvem, v případě odeslání tištěných fotografií přiložte také digitální data. Tištěné barevné i černobílé fotografie zasílejte bez rámečku, pasparty nebo podlepu, minimální velikost je 20 krát 30 centimetrů, maximální délka delší strany je 45 centimetrů.

Od jednoho autora je maximální počet 10 snímků s tím, že označené cykly nebo seriály se hodnotí jako jeden snímek. Zaslané tištěné snímky budou po ukončení cyklu výstav vráceny autorům. Termín uzávěrky je 1. listopadu, snímky zasílejte e-mailem na: michal.ulrych@nature.cz s předmětem Fotosoutěž, případně na adresu Správa CHKO Jeseníky, Šumperská 93, 79001 Jeseník. O výsledcích budou autoři informováni e-mailem nebo telefonicky v průběhu prosince.

(hyš-tz)
redakce@prirodatv.cz
Foto: CHKO Jeseníky