Pátek

23. února 2024

Nyní

Zítra

Svátek má

Veletrhy úsporného bydlení nabídnou bezplatná poradenská centra

3. 2. 2023

page.Name
Víte, jak předělat domácnost, chalupu či chatu, aby spotřebovávala co nejméně energií, jak a s jakými dodavateli postavit moderní nízkoenergetický dům či dřevostavbu, jaké kotle a kamna jsou nejefektivnější a jaké dotační programy vám můžou pomoci?

To vše se dozvíte od čtvrtky 9. do soboty 11. února na veletr zích úsporného bydlení PRO PASIVU , NA DŘEVO a PRO THERM ! Návštěva tří specializovaných veletrhů na jednu jedinou vstupenku dodá návštěvníkům mnoho užitečných rad a informací. K dispozici jim budou odborníci i dodavatelé nízkoenergetických staveb a dřevostaveb, stavebního materiálu i krbů, kamen a kotlů.

Veletrh FOR PASIV představí dlouhodobé výhody úsporných domů, nové technologie i dotační programy. FOR WOOD nabídne to nejlepší z dřevostaveb. FOR THERM představují nejmodernější a nejefektivnější technologie z oblasti krbů, kamenů a kotlů.Bezplatné poradenství budou poskytovat: Poradenské centrum úsporného bydlení, Poradenské centrum dřevostaveb, Komínová asociace APOKS, Klastr Česká peleta a Cech topenářů a instalatérů ČR.

Tipy na přednášky z doprovodného programu

  • Jak se chránit před vysokými cenami energií a možnostmi dotací?

  • Jak na úsporné bydlení?

  • Vhodné zdroje tepla pro vytápění a ohřev.

(hyš-tz)
redakce@prirodatv.cz
Ilustrační foto