Úterý

16. července 2024

Nyní

25°

Zítra

22°

Svátek má

ADMD se brzy představí na veletrhu Dřevo a stavby Brno

3. 4. 2024

page.Name
Brněnské výstaviště se již brzy stane dějištěm oblíbeného stavebního veletrhu, kde ve stánku Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD) návštěvníci získají kompletní informace o stavění ze dřeva, výběru stavební firmy či doporučení na stavební dozory a projektanty.

Proto je ideální příležitost se na výstaviště za dřevostavbami vydat 24. 27. dubna , kde se uskuteční veletrh s názvem Dřevo a stavby Brno spol ečně s bohatým doprovodným programem pod taktovkou Festivalu architektury. K návštěvě zde budou také stánky stavebních firem se zaměřením na dřevostavby, které jsou členy ADMD a staví s certifikátem Dokument národní kvality . Ty lze identifikovat podle vlaječky na jejich stánku, nebo díky rozcestníku na stánku ADMD .

Kromě rozcestníku k prověřeným firmám bude ve stánku ADMD také plno důvodů proč stavět ze dřeva, návštěvník získá kontakty na odborníky, dále najde dřevěn ou krychl i plně ou důležitých informací o udržitelném stavění a zábavné překvapení, které pro ten to veletrh chystá. V programu Festivalu architektury budou také přednášky ADMD zaměřené na příklady realizovaných staveb, roli dřeva v budování udržitelné výstavby a řečníci shrnou i dlouholeté zkušenosti s realizací a užíváním dřevostaveb.

(hyš-tz)
redakce@prirodatv.cz
Foto: ADMD