Pátek

23. února 2024

Nyní

Zítra

Svátek má

Kam za dřevostavbami na veletrhu For Wood? Zamiřte třeba ke stánku ADMD

9. 2. 2024

page.Name
Oblíbený již 16. veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů For Wood je za dveřmi. Uskuteční se od čtvrtka 15. od soboty 17. února v PVA EXPO v Praze – Letňanech. První a druhý den se bude konat od 10 do 18, v sobotu od 10 do 17 hodin.

Návštěvníky čekají nabitý doprovodný program a informace o dřevostavbách na každém kroku. Koncentrace stavebních firem a odborného poradenství na jednom místě. To je stavební veletrh FOR WOOD , kde najdete nepřeberné množství novinek a především příležitost osobního setkání s firmami realizujícími dřevostavby. přidej si VSTUPENKY NA VELETRH ZDARMA .

Jaké stánky lze na veletrhu navštívit?

Kromě stánku Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD) v hale 2 sektoru D, který byste neměli minout, bude pro každého zájemce o bydlení důležité navštívit přímo realizační firmy. Stavební firmy s certifikátem Dokument národní kvality poznáte podle hnědé vlaječky na stánku. Tento certifikát je velmi přísně kladen na kvalitu dřevastaveb a jeho nároky na provádění staveb převyšují zákonem dané požadavky. Na stánky těchto firem rozhodně zajděte a zjistěte, zda právě jejich nabídka bydlení bude vyhovovat vašim potřebám. Zelené vlaječky najdete u firem dodávajících materiály, služby či technologie do dřevostaveb. Také ty stojí za návštěvu, pokud se zajímáte o výstavbu do detailu.

ADMD nabízí ověřené informace o dřevostavbách

Proč uvažovat nad dřevostavbou, jaké přináší benefity a kdo domy ze dřeva staví? Nejen tyto dotazy vám budeme na stánku ADMD, kde bude celý den probíhat také doprovodný program věnovaný dřevostavbám. Pokud uvažujete nad vlastním rodinným domem , doporučujeme rozhodně navštívit přednášky:

  • Zorientujte se na trhu dřevostaveb - přednáška

  • Jak se žije v dřevostavbě - rozhovor s klienty

  • Bydlení v dřevostavbě jako nový standard - diskuze stavebních firem

Čtvrteční program osloví spíše odborníky ze stavebnictví, pátek dopoledne je zaměřeno na studenty, odpoledne je věnováno zástupcům měst i obcí a sobotní program zaujme především veřejnost. Kompletní program si prohlédněte ZDE .

Sledujte náš web plný článků o dřevostavbách, nebo sociální sítě FacebookLinkedInInstagram . A nezapomeňte, že spoustu zajímavých videí najdete na našem kanálu YouTube Lenka Trandová redakce@prirodatv.cz Foto: ADMD